LickiMat Splash - tipy, jak využít

Tento článek pro nás připravila a produkty otestovala Pavla Dušková, uznávaná trenérka psů a zakladatelka centra pro lidi a psy - Lipsi

 

Je pro vás vyndávání klíšťat noční můra? Bojujete s česáním? Nechce si váš pejsek nechat ostříhat drápky?DSC_9380-Edit-2

Máme pro vás jednoduché řešení! Aneb zázraky na počkání! :)

Možná máte štěňátko nebo mladého pejska... nebo jste si vzali před nedávnem pejska z útulku.. nebo váš pejsek zkrátka nemá rád, když se s ním manipuluje.

Za mě je nejlepším řešením konzistentní trénink. Připravit pejska na ošetření krok za krokem dlouho dopředu, než to budete v životě potřebovat.
Spadá sem utírání paciček, česání, vyndávání klíšťat, kontrola uší, stříhání drápků a mnoho dalšího. Mám radost, že se čím dál víc lidí zajímá o wellbeing (= stav, kdy se cítíme v pohodě, zdraví a šťastní) svého psa a používá např. ošetření se souhlasem. Díky tomu i návštěva veterináře může probíhat naprosto v pohodě a bez stresu. A věřte mi, energie a váš čas vložený do tohoto tréninku se vám bohatě vyplatí! Už žádný klepající se pes v čekárně u veta, žádné využívání fyzické síly, kdy se na psa vrhnou 3 lidi, aby ho mohli ošetřit, už žádné násilné držení psa, abyste ho mohli učesat!DSC_9427-Edit-2

Než však toto naučíte, bude to chtít nastavit prima tréninkový plán a nějaký ten čas. Určitě jděte do toho! Garantuju vám, že jakmile zjistíte, jaké benefity to přináší vám i vašemu psovi, jakmile uvidíte na vlastní oči ty změny v chování a prožívání, už nikdy nebudete chtít jinak!

Ale co dělat teď? Nežijeme v ideálním světě, kde bychom byli připraveni na všechny situace dopředu. Často je tomu právě naopak, učíme se za pochodu. A je to tak v pořádku. Takže co dělat teď?

Můj pes má klíště TEĎ! A já to musím řešit! Potřebuju ho vyndat!

Ošívá se, kňučí, hysterčí, snaží se vám vyškubnout, drápe nebo dokonce po vás cvaká?


TADÁÁÁÁ, ZÁZRAKY SE DĚJÍ A JÁ PRO VÁS JEDEN MÁM! SLYŠELI JSTE UŽ O LICKIMAT?DSC_8582-Edit


Česky řečeno o lízací podložce? Někdy je super jít s dobou a využívat moderní vychytávky. Pořiďte lickmat s přísavkou a přilepte ji třeba doma na lednici! Nebo jako já na plexisklo :D Umístěte ji tak, aby ji pejsek mohl olizovat ve stoje, tedy v úrovni hlavy. Tak, aby mu to bylo fyziologicky příjemné. „Napatlejte" ji něčím dobrým a máte vystaráno!
Zatímco pejsek bude podložku olizovat, vy mu úplně v pohodičce můžete vyndat klíště. Nebo vyčesat bodlák. Nebo dát třeba pipetu za krk. Nebo vyčistit ouška. Nebo... doplňte si sami.
A pokud jste trošku jako já a chcete si věci co nejvíc zjednodušit, níže přikládám linky přímo na objednání. Zajásala jsem, když jsem zjistila, že existuje i pasta, kterou můžu objednat spolu s podložkou. Uf, nechtělo se mi nic vymýšlet. A pro Jessku jsem vytestovala, že z nabízených možností bude nejlepší banánová verze. No a jak mu chutnalo, můžete vidět ve videu.

Objednávat můžete na odkazech níže:

>LickiMat Splash - lízací podložka s přísavkou<
>Rogy Arašídová pasta s banánem<

Těším se na vaše děkovné zprávy a fotky vašich psích ratolestí s lízacími podložkami.

Menšímu stresu a větší pohodě zdar!Pavla Dušková & Jess
Lipsi

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení