UPOZORNĚNÍ: V pondělí 27.3.2023 dojde k nasazení nového designu webu. Z tohoto důvodu nebude cca od 9:30 hod. přibližně na 2-3 hodiny dostupný. Děkujeme za pochopení a trpělivost

Vrácení, výměna, reklamace

Pokud potřebujete vrátit zboží ve 14denní lhůtě nebo reklamovat zboží, postupujte prosím podle následujících instrukcí. Vše co nejdříve vyřídíme.
 
Zboží prosím zasílejte na adresu (nikdy ne na dobírku):
Barbora Pulpánová

Duhová 787
Hodkovice nad Mohelkou
463 42
uvádějte přepravci kontakt: 607 253 790

 

Výměna a vrácení zboží

Při uzavření kupní smlouvy na dálku (např. právě v internetovém obchodě), má kupující podle občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu, a to do 14dnů od převzetí zboží.
 
Vždy prosím dodržte tento postup:
  1. Kontaktujte nás prosím nejprve e-mailem info@sweetenergy.cz nebo telefonicky +420 607 253 790.
  2. Zboží prosím vracejte bez známek užívání, čisté, pokud možno v původním obalu včetně visaček, dokumentací a veškerým dalším příslušenstvím.
  3. Budete-li chtít zboží vyměnit za jiné, tuto skutečnost nám prosím oznamte včetně požadovaného zboží / velikosti.
  4. Do balíčku prosím vždy připojte průvodní dopis - vytiskněte a vyplňte připravený formulář (naleznete ho v příloze prvního e-mailu s objednávkou), nebo dopis napište ručně a vyplňte požadované údaje uvedené ve formuláři.
Při vrácení veškerého objednaného zboží, je zákazníkovi vrácena kupní cena zboží, včetně účtované ceny za dopravu. Při vrácení části objednaného zboží (tj. některé zboží z dodávky si zákazník ponechá), je vrácena pouze kupní cena zboží bez nákladů na dopravu. Při odstoupení od smlouvy jsou podle zákona účtovány skutečně vynaložené náklady spojené s výměnou či vrácením zboží. V případě vrácení peněz převodem, není účtován žádný poplatek. Uvádějte tedy prosím číslo účtu. Pokud vyměňujete zboží za jiné, je skutečně vynaloženým nákladem dopravné.
 
Pokud si s výměnou zboží nevíte rady, zavolejte na +420 607 253 790, nebo napište na info@sweetenergy.cz
 

Záruka

Na chovatelské potřeby je poskytována zákonem stanovená záruční doba 24 měsíců (kromě zákonem stanovených výjimek - týká se především krmiv).
 

Reklamace

I přesto, že prodáváme pouze ověřené a velmi kvalitní zboží, může se stát, že bude nutné zboží reklamovat. Kontaktujte nás prosím nejprve e-mailem info@sweetenergy.cz (je třeba uvést Vaše jméno, číslo objednávky / faktury a název reklamovaného zboží). O dalším postupu Vás budeme neprodleně informovat.
Zákazník je povinen reklamaci nahlásit hned po zjištění vady zboží a po obdržení instrukcí z naší strany reklamované zboží neprodleně odeslat k nám, pokud bude odeslání reklamovaného zboží požadováno.
Zboží nezasílejte na dobírku!