Vrácení, výměna, reklamace

Pokud potřebujete vrátit zboží ve 14denní lhůtě nebo reklamovat zboží, postupujte prosím podle následujících instrukcí. Vše co nejdříve vyřídíme.
 
Zboží prosím zasílejte na adresu (nikdy ne na dobírku):
Barbora Pulpánová

Duhová 787
Hodkovice nad Mohelkou
463 42
uvádějte přepravci kontakt: 607 253 790

 

Výměna a vrácení zboží

Při uzavření kupní smlouvy na dálku (např. právě v internetovém obchodě), má kupující podle občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu, a to do 14dnů od převzetí zboží.
 
Vždy prosím dodržte tento postup:
  1. Kontaktujte nás prosím nejprve e-mailem info@sweetenergy.cz nebo telefonicky +420 607 253 790.
  2. Zboží prosím vracejte bez známek užívání, čisté, pokud možno v původním obalu včetně visaček, dokumentací a veškerým dalším příslušenstvím.
  3. Budete-li chtít zboží vyměnit za jiné, tuto skutečnost nám prosím oznamte včetně požadovaného zboží / velikosti.
  4. Do balíčku prosím vždy připojte průvodní dopis - vytiskněte a vyplňte připravený formulář (naleznete ho v příloze prvního e-mailu s objednávkou), nebo dopis napište ručně a vyplňte požadované údaje uvedené ve formuláři.
Při vrácení veškerého objednaného zboží, je zákazníkovi vrácena kupní cena zboží, včetně účtované ceny za dopravu. Při vrácení části objednaného zboží (tj. některé zboží z dodávky si zákazník ponechá), je vrácena pouze kupní cena zboží bez nákladů na dopravu. Při odstoupení od smlouvy jsou podle zákona účtovány skutečně vynaložené náklady spojené s výměnou či vrácením zboží. V případě vrácení peněz převodem, není účtován žádný poplatek. Uvádějte tedy prosím číslo účtu. Pokud vyměňujete zboží za jiné, je skutečně vynaloženým nákladem dopravné.
 
Pokud si s výměnou zboží nevíte rady, zavolejte na +420 607 253 790, nebo napište na info@sweetenergy.cz
 

Záruka

Na chovatelské potřeby je poskytována zákonem stanovená záruční doba 24 měsíců (kromě zákonem stanovených výjimek - týká se především krmiv).
 

Reklamace

I přesto, že prodáváme pouze ověřené a velmi kvalitní zboží, může se stát, že bude nutné zboží reklamovat. Kontaktujte nás prosím nejprve e-mailem info@sweetenergy.cz (je třeba uvést Vaše jméno, číslo objednávky / faktury a název reklamovaného zboží). O dalším postupu Vás budeme neprodleně informovat.
Zákazník je povinen reklamaci nahlásit hned po zjištění vady zboží a po obdržení instrukcí z naší strany reklamované zboží neprodleně odeslat k nám, pokud bude odeslání reklamovaného zboží požadováno.
Zboží nezasílejte na dobírku!