Tréninkové pamlsky Losos a arktický krill - SweetEnergy.cz

Kód: 1077
220 Kč 191 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Tyto pamlsky jsou vhodné na trénink zejména díky jejich velikosti a složení, které je ideální i pro časté odměňování.

Pamlsky mají tvar kuličky o průměru cca 12 mm. Pamlsky jsou vhodné do odměňovačů

1000 g - pro intenzivní odměňovače  :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Syrové rybí maso z tresky, arktický krill, hovězí moučka, lojové hovězí škvarky, hovězí kolagen, vařená pohanka a rýže, lososový protein, sušená vejce, rybí vývar, pivovarské kvasnice, lososový olej, červená řepa, sušená jablečná dřeň, aj. Neobsahuje drůbeží maso ani lepek!

Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva:  bílkoviny (NL) - 29 %, tuk – 18 %, vláknina - 3,5 %, popel - 10 %, vlhkost  - 20 %, škrob - 15 %, vápník 2,8 %, fosfor 1,5 %, NaCl 0,6 %, jód 1 mg.

Energetická hodnota:   14,90  MJ / kg

Charakteristika:  Náš výcvikový pamlsek pro psy je vařená masová směs na základě syrového rybího masa a výběrových masových i rybích mouček. Směs je tvarovaná do kuliček o průměru 12 mm. Obsahuje 75 % živočišných produktů + 10 % pivovarských kvasnic, zbytek jsou tepelně upravené rostlinné suroviny. Takže hodně masa a málo škrobu. Pamlsek má tmavě červeno-hnědou barvu po použitých surovinách a přirozenou, masitou vůni. Tuto velikost rozkoušou i mini plemena psů. 

Výrobek uměle nedochucujeme ani nearomatizujeme! Má proto přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách. Používáme  pouze kvalitní a čerstvé  suroviny.

Použití:  Výcvikové kuličky používejte pouze jako pamlsek nebo odměnu při výcviku psa. Vhodné pro všechny velikosti psů. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk určený jako odměna nebo jen k občasnému přilepšení! Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně za podařený výkon aj. Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do delšího časového období. Použijte tolik kuliček, kolik je nutné k odměně psa.

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje! Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí!

Skladování a spotřeba: Dobu spotřeby doporučuji pro zachování vysoké chuťové hodnoty ideálně do 3 měsíců od data nákupu, při uchovávání v suchu a temnu do cca 20 °C. Při teplotě do cca 12 °C spotřebujte do 6 měsíců. Zamražený výrobek je však možno používat  min. 12 měsíců od nákupu. Mějte kuličky vždy dobře uzavřené, jsou velmi aromatické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pamlsky
Hmotnost: 1 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EK Avatar autora | 17.2.2021
Skvělé pamlsky, spíše větší odměna a psy je miluji!????