Sensitive Smoothie pro psy

Kód: 2385
Značka: SmoothieDog
109 Kč 95 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Dopřejte potěšení i psímu alergikovi nebo pejskovi s citlivým zažíváním. Benefity koňského masa jsou i pro jejich bříška hravě stravitelná. Proto ve smoothie najdete jen koňské maso, pastinák, cukety a pitnou vodu. Toť vše. Pro čtyřnohé kamarády s nadváhou nebo neschopné větší akce rozhodně doporučujeme (společně s odborníky) nízkotučné koní maso. Ale pochutnají si na něm i pejsci bez alergie či intolerance.

Detailní informace

Prozákaznický přístup
Prozákaznický
přístup
Dárek zdarma nad 1 000 Kč
Dárek zdarma
nad 1 000 Kč
Ověřené produkty
Ověřené
produkty
Věrnostní slevy
Věrnostní
slevy

Detailní popis produktu

Proč je psí smoothie skvělá svačinka pro každého psa?

  • SmoothieDog pomáhá nemocným pejskům, psím seniorům nebo po operaci získat zpátky sílu.
  • Přibalte smoothie jako svačinku na výlety, výstavy, soutěže či cvičák.
  • Pejsci, kteří nechtějí pít, budou díky SmoothieDog neustále hydratovaní.
  • Zmrazte smoothie na lízací podložce LickiMat® nebo ve formě na zmrzlinu a zpříjemněte pejskovi léto
  • Upečte z něj psí sušenky.

Odborník SmoothieDog potvrzuje: Nízkokalorické a lehce stravitelné pro každého psa.

Všechny psí smoothies jsou ručně vyráběné v rodinném výrobním zařízení. Všechny suroviny jsou 100% potravinářské kvality a šetrně zpracovány. Sázíme na využití zdrojů udržitelným způsobem!

Smoothie nenahradí kompletní psí krmivo, ale funguje jako skvělá součást pestré a vyvážené stravy. Dávkujte podle potřeby protože je znovu uzavíratelná. Po otevření skladujte na chladném místě a spotřebujte do 3 dnů.

Pro všechna smoothie pro psy SmoothieDog platí následující: Obsahuje pouze to, co je na etiketě. SmoothieDog zaručuje 100% otevřenou a transparentní deklaraci všech použitých ingrediencí.

Koňský vývar a voda (58 %), koňské maso (21 %), pastinák (14 %), cuketa (7 %)

SmoothieDog Senzitivní obsahuje cca 120 kcal (na 250 ml).

Hrubý protein 5,1 %, hrubý tuk 3,1 %, hrubý popel 0,5 %, hrubá vláknina 0,2 %, vlhkost 88,1 %

(Analýza přírodních produktů podléhá přirozeným výkyvům)

Psí smoothie pro psy s alergiemi a intolerancí:

SmoothieDog SENSITIVO je smoothie pro psy s alergiemi a potravinovou intolerancí. MÉNĚ je u této odrůdy záměrně VÍCE! V současné době se psí rodiče stále častěji potýkají s alergiemi a po cestě k veterináři se tomu říká „vylučovací dieta“.

Naše SENSITIVO s koňským masem se dá skvěle krmit jako svačina s atraktivním a chutným způsobem doplňuje krmný plán. Jako všechny naše odrůdy je i toto smoothie ideální pro štěňata a seniory.

SENSITIVO z koňského masa, cukety, pastináku a pitné vody:

Výhrady ke koňskému masu jsou neopodstatněné. Maso získáváme od mnoha cenami ověnčené firmy s 20letou rodinnou tradicí. Majitel nám velmi jasně vysvětlil, proč je koňské maso ideální ke konzumaci:

„Kůň by se nikdy nenapil ze špinavého koryta a kůň by nikdy nezůstal zdravý ve špatném prostředí, jako je velkochov. Když maso, tak koňské maso!"

Koňské maso přesvědčí mnoha přednostmi: Je velmi libové a nelehne psovi těžce v žaludku. Jedná se o velmi neutrální maso s vynikajícími nutričními hodnotami, ale také velmi chutný a kvalitní zdroj bílkovin s nízkým obsahem cholesterolu. Pes je zásobován esenciálními nenasycenými mastnými kyselinami. Vysoký obsah vitamínů A a B podporuje zdraví kůže, srsti a zubů a přispívá ke zdravému fungování organismu psa.