Hovězí Smoothie pro psy - IMUNITA

Kód: 2400
Značka: SmoothieDog
109 Kč 95 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Bez imunity není žádná psina! Posilte se smoothiem IMMUNIO zdraví vašeho pejska chutnou a přirozenou cestou. Hovězí maso se zeleninou a jablkem navíc ve 100% potravinářské kvalitě pomáhá udržet psa v kondici před i po tréninku, po operaci i po nemoci. Nezapomeňte: Jablíčko před spaním, špatné sny zahání! A navíc drží veterináře co nejdál...

Detailní informace

Prozákaznický přístup
Prozákaznický
přístup
Dárek zdarma nad 1 000 Kč
Dárek zdarma
nad 1 000 Kč
Ověřené produkty
Ověřené
produkty
Věrnostní slevy
Věrnostní
slevy

Detailní popis produktu

Pro všechna smoothie pro psy SmoothieDog platí následující: Obsahuje pouze to, co je na etiketě. SmoothieDog zaručuje 100% otevřenou a transparentní deklaraci všech použitých ingrediencí.

Masový vývar z vody a hovězího masa (61,9 %), hovězí maso (23,1 %), červená řepa (5,7 %), brambory (6,7 %), jablko (1 %), maliny (1 %), třezalka (0,2 %) , strouhaný kokos (0,2 %), kurkuma (0,1 %), šípky (0,1 %)

SmoothieDog Imunita obsahuje cca 120 kcal (na 250 ml). 

Hrubý protein 5,5 %, hrubý tuk 0,8 %, hrubý popel 0,4 %, hrubá vláknina 0,2 %, vlhkost: 90,8 %

(Analýza přírodních produktů podléhá přirozeným výkyvům)

Posilovač psí imunity? Po nemoci i operaci volte smoothie IMMUNIO

Recepturu nápoje SmoothieDog IMMUNIO s hovězím masem navrhl tým odborníků speciálně pro posílení obranyschopnosti ve specifických fázích psího života. Když jsou oslabení nebo potřebují vzpruhu, proč jim to nedopřát v přírodní podobě? Ve smoothie je hovězí maso pro posílení kostí, červená řepa a brambory. Ve SmoothieDog přihodili navíc čerstvá jablka a šťavnaté maliny, což z nápoje dělá velmi chutnou vitamínovou bombu. 

Ale to není všechno. Pejsek si pochutná i na strouhaném kokosukurkumě a šípku. "Trojkombo" těchto superpotravin působí antibakteriálně, podporuje hojení a dělá z imunity vašeho pejska nepropustný štít, ať už jde o štěně či seniora. Třezalka dokáže rozjasnit psí náladu i v propršených dnech. Vyzbrojte se a udržujte pejska zdravého a šťastného i v sychravém počasí.