Out-n-out obleček Woolspeed 350 (100% wool)
Kód: 345/81
přístup

nad 1 000 Kč

produkty

slevy
Související produkty
Detailní popis produktu
Velmi flexibilní vlněný obleček vyrobený z vlněné tkaniny 350g/m2, pletené ve Švédsku. Na vnitřní straně oblečku najdete froté smyčky, které izolují a vytvářejí vrstvu vzduchu, která shromažďuje teplo z těla a vlny tím nejefektivnějším způsobem.
Obleček vyvinutý k ošetřování a regeneraci svalů efektivním a pohodlným způsobem.
Vlna má vysoce absorpční vlákna, díky nimž může být zahřátá i za vlhka. Je také přirozeně antibakteriální.
Postup praní
Prát ručně nebo v pračce s programem na vlněné prádlo při maximální teplotě 30°C. Při praní použijte prací prášek určený na vlněné prádlo. Sušte v bytě. Nedávejte do sušičky.
Video
Videonávod, jak pejska správně změřit
Doplňkové parametry
Kategorie: | Oblečky, bandáže a vesty |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Jsme první a zatím jediný prodejce této švédské značky v České republice! :-) A je nám velkou ctí, protože produkty Out-n-out jsou prostě TOP!
Ručně vyrobené ve Švédsku
Všechny produkty jsou vyvíjeny a vyráběny ve švédském Borås. V Out-n-out mohou být hrdí na to, že pracují s talentovanými výrobci a věří, že ty nejlepší produkty jsou vyráběny v úzké spolupráci mezi vývojem a výrobou a lidmi, kteří nacházejí ve své práci radost.
![]() |
Anna Käll Anna Käll, zakladatelka a kreativní ředitelka Out-n-out, je návrhářka, která se o textil zajímá již od dětství. Anna za posledních 15 let cvičila a soutěžila s řadou psů. V agility reprezentovala Švédsko na většině významných soutěží. Je rozhodčí a trenérka, která ve svém volném čase pořádá různé akce ve psích sportech. Doma má v současné době dva parson russell teriéry a dvě border kolie. Má také 5 ovcí na pasení. Out-n-out vyvíjí produkty pro aktivní psy a trenéry, kteří jsou ochotni zaplatit o něco více za záchranu planety. Výrobky s čistým skandinávským designem a vysokou kvalitou, které se snadno používají a splňují svůj účel.
”For the well being of our canine friends.” |