SloDog® - Slow Feeder Plate

Kód: 1308/CER 1308/RUZ 1308/MOD 1308/ORA 1308/ZEL Zvolte variantu
Značka: SloDog®
499 Kč 412 Kč bez DPH
zapněte Hlídacího psa zapněte Hlídacího psa zapněte Hlídacího psa zapněte Hlídacího psa zapněte Hlídacího psa Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Protihltací talíř

Rozměry: 35 x 26 x 3 cm

Detailní informace

Prozákaznický přístup
Prozákaznický
přístup
Dárek zdarma nad 1 000 Kč
Dárek zdarma
nad 1 000 Kč
Ověřené produkty
Ověřené
produkty
Věrnostní slevy
Věrnostní
slevy

Detailní popis produktu

SloDog® je nejlepší protihltací talíř na trhu. Většina protihltacích talířů klade překážky nebo má strukturu podobnou bludišti, aby se pes mohl těžko dostat k jídlu. Pes musí honit jídlo kolem misky, aby mohl jíst. To může být pro psa extrémně frustrující a může to způsobit zbytečný stres a úzkost.

SloDog® je jedinečný nástroj k pomalému krmení a proti úzkosti. Přechodem z misky na talíř získá pes mnohem větší plochu ke krmení. Veškeré jídlo má pes na očích a nemusí ho pronásledovat, čímž se zabrání frustraci.

SloDog® je jednoduché a elegantní zařízení, které rozděluje jídlo na několik mini-jídel rozložením jídla do mnoha malých mělkých kapes. Pes jednoduše jí jedno mini jídlo za druhým. Pokud se pes pokusí najíst ze dvou důlků najednou, jídlo mu spadne z otevřených úst. Váš pes se rychle naučí pomalu jíst.

SloDog® je logický a elegantně jednoduchý. Byl to design veterináře pro uvolněný čas na krmení bez stresu. Testování ukázalo, že SloDog® může zpomalit krmení psa z několika sekund na mnoho minut.

Výhody

POMALÉ ZDRAVĚJŠÍ KRMENÍ: SloDog® Feeder podporuje pomalejší stravování, což snižuje nadýmání a zlepšuje trávení.

SNÍŽUJE HLTÁNÍ BĚHEM KRMENÍ: Unikátní design talíře SloDog® zpomaluje rychlost krmení a snižuje hltání při polykání tím, že umožňuje Vašemu psovi snadno vidět a mít přístup k jídlu bez nepříjemných překážek jako ostatní protihltací misky.

SUCHÉ, VLHKÉ, SYROVÉ A TEKUTÉ POTRAVINY A PAMLSKY: SloDog® je určen pro oblíbené krmivo pro psy, krmivo pro kočky a zdravé dobroty Vašeho mazlíčka. SloDog® pojme až 2 šálky suchého krmiva pro psy.

DOPORUČUJEME PRO PSY I KOČKY: SloDog® Slow Feeders jsou dokonalým řešením krmení pro psy i kočky a jsou skvělým dárkem pro každého páníčka.

Specifikace

Vhodné pro všechny velikosti psů (a také kočky!)
Vhodné pro štěňata
Rozměry: 35 x 26 x 3 cm
22,2 g
Vyrobeno z polypropylenu pro lidskou výživu
Recyklovatelné
Vhodné do mrazáku
Lze použít do mikrovlnné trouby
Vhodné do myčky