Canami A-flex +bromelain 500 ml

Kód: 1035
699 Kč 624 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Ochrana a regenerace pohybového aparátu.

Veterinární přípravek pro psy a kočky ve formě chutného sirupu. Příznivě působí na pohybový aparát, napomáhá urychlit hojení ran, snižovat bolest a otok a vykazuje protizánětlivý účinek.

Detailní informace

Prozákaznický přístup
Prozákaznický
přístup
Dárek zdarma nad 1 000 Kč
Dárek zdarma
nad 1 000 Kč
Ověřené produkty
Ověřené
produkty
Věrnostní slevy
Věrnostní
slevy

Detailní popis produktu

Osvědčené doplňkové krmivo obsahující kombinaci látek příznivě působících na pohybový aparát - klouby, svaly, šlachy a vazy. A-FLEX obsahuje navíc velmi cenný BROMELAIN. Tato látka urychluje hojeni ran, má velmi silný protizánětlivý účnek, snižuje bolest a otok.

Charakteristika jednotlivých složek:

Kyselina hyaluronová - je součástí kloubní tekutiny, zlepšuje její viskozitu a díky tomu klouby promazává, tlumí nárazy a zlepšuje metabolismus kloubních buněk. Jejím podáváním se zpomaluje degradace kloubních chrupavek a obnovují se původní vlastnosti kloubu.

Hydrolyzovaný kolagen - kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání-svalů, šlach, vazů a chrupavek. Zabezpečuje zvýšení je­jich pevnosti a pružnosti. Při jeho nedostatku dochází k nedostatečné hybnosti kloubů a snížené pevnosti vazů a šlach.

Glukosamin sulfát - je látka tělu vlastní. Sloučeniny, jejichž je součástí, jsou obsaženy v kloubech a vazech. Zde váží vodu a tím zvyšují pružnost chrupavek . Preventivní podávání je důležité pro posíleni funkce kloubů. Podávání po úrazech zpomaluje degeneraci chrupavek a snižuje bolestivost kloubů. Optimalní účinek nastupuje po 6-8 týdnech podávání.

Chondroitin sulfát - jeho učinky jsou velmi podobné glukosaminu. Má silný záporný náboj, díky němu osmoticky zadržuje vodu a tím zlepšuje pružnost pojivových tkání. Uplatní se při bolestech a zánětech kloubů. Pro optimální účinek je důležité dlouhodobé podávání.

MSM- methylsulfonylmethan - je organická sloučenina síry. Účinkuje silně protizánětlivě a tlumí bolest, čehož se využívá hlavně u poranění pohybového aparátu. Tato látka je zároveň důležitá k urychlení regenerace sportujících jedinců.

Bromelain - je enzym vyskytující se v ananasu. Jde o výjimečnou látku s širokou působností. Má silné protizánětlivé účinky . Pomáhá sni­žovat bolest, zmenšovat otoky a krevní podlitiny. Zrychluje hojení po chirurgických operacích a úrazech. Je vhodný pro mírnění akutní a chronické bolestivosti kloubů. Má příznivé účinky na střevní prostředí a tím výrazně posiluje imunitu organismu.

Společný účinek těchto látek má pozitivní vliv a kladně působí na:

výživu, ochranu a regeneraci kloubních chrupavek, zlepšení pohyblivosti a prevenci artróz

  • u štěňat rychle rostoucích plemen psů
  • u dospělých psů velkých a těžkých plemen psů
  • u starších psích a kočičích pacientů
  • u sportujících psů

dále při zvýšených nárocích na pohybový aparát:

  • při onemocnění kloubů, svalů a šlach
  • po chirurgických zákrocích na pohybovém aparátu
  • při onemocnění kloubu vývojovými vadami (DKK, DKL, OCD)
  • při rozvoji artrózy kloubu

 

Podávání: A-FLEX podávejte 1x denně zamíchaný do krmiva nebo přímo do dutiny ústní. Doba podávání se liší charakterem postižení. Při akutních problémech po dobu 2 měsíců, v případě trvalého postižení je ideální podávat 2 měsíce 1x denně a poté 3x týdně bez přestávek. Před použitím protřepejte. Spotřebujte do data uvedeného na obale.

Uchovávání: Uchovávejte v originálním obalu na suchém místě při pokojové teplotě (15-25 °C). Chraňte před mrazem a přímým sluneč­ním světlem. Po otevření spotřebujte během 3 měsíců. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Při podávání použijte odměrku.

A-Flex_2021_Davkovani_1

Složení: Sacharidový invertní cukr, voda, hydrolyzovaný kolagen (vepřový), methylsulfonylmethan (MSM), D-Glukosamin sulfát 2 KCI, chondroitin sulfát, hyaluronat sodný, extrakt z ananasu (bromelain).

Analytické složky: hrubý protein (14 %), hrubý tuk (0 %), hrubá vláknina (0 %), hrubý popel (0,7 %), vlhkost (46 %)