Liker Míček CORD s provazem

Tabulka velikostí:

velikost průměr vhodné pro
S 5 cm malá plemena
M 7 cm menší a střední plemena
L 9 cm střední a větší plemena

 

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednání Na objednání Na objednání Zvolte variantu
Kód: 684/S 684/M 684/L Zvolte variantu
Značka: CoLLaR
155 Kč 175 Kč 239 Kč od 155 Kč
Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
liker na šňůře
Tip

LIKER je hračka pro psy, kterou si Ty a Tvůj mazlíček zamilujete! Unikátní materiál spojuje nejlepší vlastnosti jiných hraček z různých materiálů - je lehký, měkký a pružný, dobře létá, plave, snadno se umyje, je vidět v trávě, na sněhu, zdravotně nezávadný. Aby byl LIKER pro Tveho pejska stále atraktivní, doporučujeme po hře schovat. Každá další hra pak bude plná nadšení a míček se neomrzí. LIKER není jen koule! Míček LIKER je opatřen provazem, díky kterému se snadněji hází.

  • Míček je opatřen provazem, který zajišťuje lepší házení a přetahování
  • Materiál je šetrný k zubům, dásním a zakousnutí nebolí ani starší psy
  • Aerodynamický tvar umožňuje mírně změnit dráhu za letu
  • Hračka je plovoucí na vodní hladině
  • Netoxická, odolná, pružná, měkká

LEHKÝ - LIKER je lehký jako pírko. Při házení na větší vzdálenost může díky svému jedinečnému aerodynamickému tvarování mírně změnit dráhu letu, což do hry vnáší další radost. Na rozdíl od těžkých tenisových míčků s LIKERem nemůžeš rozbít okno nebo něco srazit. 

PLOVOUCÍ - hry ve vodě jsou super, protože LIKER se nepotopí a je téměř celý nad vodní hladinou. Pokud Tvůj pes nemá rád vodu nebo neumí plavat. Za ním se do vody osmělí a lépe se naučí plavat. 

UNIKÁTNÍ MATERIÁL - je odolný, ale přitom pružný a měkký. Psí zuby se do LIKERu sice zaryjí, ale míčku to nijak neublíží. Tato vlastnost materiálu navíc přispívá k čištění zubů. LIKER je šetrný k zubům i k dásním, kousání nebolí ani starší psy s citlivým chrupem a zuby se neobrušují.

BEZPEČNÝ - materiál LIKERu je netoxický, takže si s ním váš pes může hrát dlouhé hodiny a Ty nemusíš mít obavy o jeho bezpečí. Na LIKERu neulpívá špína, oslintaný či zabahněný míček lehce umyjete, a tak jej udržíte bez bakterií. 

DOBŘE VIDITELNÝ - výrazná oranžová barva LIKERu je skvěle vidět v trávě, na sněhu, i za podmračeného počasí. Ve vodě plave téměř celý na hladině, takže váš pes LIKER jen stěží přehlédne. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: