Sportovní platforma KLIMB

První profesionální navržena a zkonstruována tréninková platforma pro psy na světě.

Velikost: 61 x 61 x 30 cm (s nainstalovanými nohami)

Barvy
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednání od zahraničního dodavatele Na objednání od zahraničního dodavatele Na objednání od zahraničního dodavatele Zvolte variantu
Kód: 333/CER 333/MOD 333/FIA Zvolte variantu
5 174 Kč
Kategorie: Blue-9 Pet Products

Základní motivací při návrhu této platformy bylo prohloubení vztahu mezi vámi a vaším psem. Sada obsahuje pevnou plošinu z lisovaného plastu s jedinečným pogumovaným povrchem PawGrip, který zabraňuje uklouznutí vašeho psa. Nohy plošiny se jednoduše šroubují a při přenášení se kvůli jednoduchosti skladují v praktickém otvoru na spodní straně plošiny. Plošina KLIMB se snadno myje, je voděodolná a můžete ji používat uvnitř či venku bez ohledu na teplotu a počasí.

 

Vlastnosti

  • Exkluzivní povrch PawGrip, který je měkký na dotek a zvyšuje pohodlí i stabilitu vašeho psa.
  • QuiKonnectTM - bezpečný spojovací mechanismus patentovaný společností Blue-9, který umožňuje vytváření tréninkových plošin libovolné velikosti.
  • Přenosné / Skladné nohy plošiny se kvůli jednoduchému přenášení a skladování odkládají do praktického otvoru v její spodní části.
  • Plošina je vyrobena z lisovaného plastu, který odolává vlivům počasí a UV záření. Navíc ji můžete snadno omývat a je zcela voděodolná.

Velikost: 61 x 61 x 30 cm (s nainstalovanými nohami)

 

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: